„Život je o každém okamžiku…“

Charitativní běh a dar pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Datum zveřejnění: 2. 6. 2016

V Hradci Králové se 31. 5. 2016 konal 4. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA, při kterém desítky běžců podpořily pacienty s poruchou srážlivosti krve. Charitativní běh pořádaný ve spolupráci s basketbalistkami týmu Hradecké Lvice byl zároveň oslavou pátého výročí činnosti nadačního fondu AQUAPURA, který jako jediný v České republice pomáhá pacientům s tromboembolickou nemocí.

Nadační fond AQUAPURA zároveň předal další dar Fakultní nemocnici Hradec Králové, a sice zdravotnický materiál v hodnotě 30 625 Kč. Zahrnuje mimo jiné speciální testovací proužky ke stanovení hodnot INR srážlivosti krve u pacientů na antikoagulační terapii a pokryje až 288 vyšetření.

Trať o délce 4,5 km vedla v centru města Hradce Králové podél řeky Labe. Startovné bylo předáno nadačnímu fondu AQUAPURA, který tak získal částku 21 500 Kč ve prospěch pacientů s poruchou srážlivosti krve. V rámci sportovního odpoledne převzal nadační fond také symbolické šeky od společnosti Matrix Hotels s.r.o. ve výši 10 000 Kč a Porsche Hradec Králové, která darovala 5 000 Kč.

 Podívejte se na video: ZDE

CoaguChek

Aktuality

DEN s Trombózou

27. 9. 2019
Den 13. října je známý jako Světový den trombózy. V rámci osvětové činnosti Nadačního fondu Aquapura bychom Vás rádi pozvali na Den s Trombozou, který se bude konat 14.10.2019 v Aupark Hradec Králové. Dozvíte se vše o tromboembolické nemoci, od prevence až po rady jak prožít co nejsnazší život s touto nemocí. Akce je zdarma a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!

Charitativní golfový turnaj 2019

2. 9. 2019
28.8.2019 se konal v Golf resortu Kunětická hora 8. ročník charitativního golfového turnaje NF Aquapura
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí