„Život je o každém okamžiku…“

Dar pro Úrazovou nemocnici v Brně

Datum zveřejnění: 21. 3. 2019

 
Zakladatel Nadačního fondu Aquapura JUDr. Pavel Staněk osobně předal ve čtvrtek 21.3.2019 tři lékařské přístroje k měření INR a dvě balení testovacích proužků do Úrazové nemocnice Brně.
 
Lékařské přístroje za Úrazovou nemocnici Brno převzal primář a náměstek pro léčebně-prev. péči MUDr. Radim Kyzlink a ředitel Ing. Zdeněk Buštík, MBA. Celé předávání zorganizovala MUDr. Hana Fraňková, která působí jako lékařka na Úseku hematologie, transfuzní služby a krevní banky. „S Nadačním fondem Aquapura jsem měla kladnou zkušenost už když jsem působila jako lékařka ve Fakultní nemocnici v Liberci. Velice si daru vážíme. Díky přístrojům, které jsme obdrželi, můžeme rychleji získat výsledky testů a tím předejít nepříjemným komplikacím.“ Dodala při předávání MUDr. Hana Fraňková. 
 
Lékařské přístroje na měření INR budou usnadňovat péči o pacienty s poruchou srážlivosti krve na oddělení chirurgie A, chirurgie B a oddělení stomatologie. Zejména na Chirurgii jde o minuty, proto lékařské přístoje od NF Aquapura budou pro nemocnici velkým přínosem. Výsledky testů budou mít lékaři již během 5 minut a na základě výsledků mohou okamžitě rozhodnout o dalším postupu. 
 
 
CoaguChek

Aktuality

DEN s Trombózou

27. 9. 2019
Den 13. října je známý jako Světový den trombózy. V rámci osvětové činnosti Nadačního fondu Aquapura bychom Vás rádi pozvali na Den s Trombozou, který se bude konat 14.10.2019 v Aupark Hradec Králové. Dozvíte se vše o tromboembolické nemoci, od prevence až po rady jak prožít co nejsnazší život s touto nemocí. Akce je zdarma a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!

Charitativní golfový turnaj 2019

2. 9. 2019
28.8.2019 se konal v Golf resortu Kunětická hora 8. ročník charitativního golfového turnaje NF Aquapura
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí