„Život je o každém okamžiku…“

Dar pro Úrazovou nemocnici v Brně

Datum zveřejnění: 21. 3. 2019

 
Zakladatel Nadačního fondu Aquapura JUDr. Pavel Staněk osobně předal ve čtvrtek 21.3.2019 tři lékařské přístroje k měření INR a dvě balení testovacích proužků do Úrazové nemocnice Brně.
 
Lékařské přístroje za Úrazovou nemocnici Brno převzal primář a náměstek pro léčebně-prev. péči MUDr. Radim Kyzlink a ředitel Ing. Zdeněk Buštík, MBA. Celé předávání zorganizovala MUDr. Hana Fraňková, která působí jako lékařka na Úseku hematologie, transfuzní služby a krevní banky. „S Nadačním fondem Aquapura jsem měla kladnou zkušenost už když jsem působila jako lékařka ve Fakultní nemocnici v Liberci. Velice si daru vážíme. Díky přístrojům, které jsme obdrželi, můžeme rychleji získat výsledky testů a tím předejít nepříjemným komplikacím.“ Dodala při předávání MUDr. Hana Fraňková. 
 
Lékařské přístroje na měření INR budou usnadňovat péči o pacienty s poruchou srážlivosti krve na oddělení chirurgie A, chirurgie B a oddělení stomatologie. Zejména na Chirurgii jde o minuty, proto lékařské přístoje od NF Aquapura budou pro nemocnici velkým přínosem. Výsledky testů budou mít lékaři již během 5 minut a na základě výsledků mohou okamžitě rozhodnout o dalším postupu. 
 
 

Aktuality

Golf 2019

1. 7. 2019
8. ročník tradičního charitativního golfového turnaje v Golf resortu Kunětická hora

Sportovní odpoledne NF Aquapura 2019

11. 6. 2019
Ve čtvrtek 16.5 se konal 7. ročník charitativní akce na podporu pacientů s poruchou srážlivosti krve. Akce probíhala současně s XXVI. česko-slovenskou konferencí o trombóze a hemostáze. Děkujeme všem partnerům, kteří se podíleli na organizaci. Sponzorům, kteří věnovali finanční dary a hodnotné ceny pro vítěze. Děkujeme také všem zúčasněným, kteří i přes nepříznivé počasí udělali něco pro sebe a hlavně pro dobrou věc. :)
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí