„Život je o každém okamžiku…“

Nemocnice Nové Město na Moravě převzala lékařské vybavení

Datum zveřejnění: 6. 4. 2016

Dva lékařské přístroje včetně testovacích proužků v celkové hodnotě 54 888 Kč získala od nadačního fondu AQUAPURA Nemocnice Nové Město na Moravě pro pacienty oddělení klinických laboratoří a transfúzní služby (OKLT). Pro osoby s diagnostikovanou tromboembolickou nemocí, které podstupují antikoagulační léčbu, jsou tyto přístroje velkým přínosem, jelikož dokáží monitorovat hodnoty INR pouze ze vzorku kapilární krve a navíc v krátkém časovém intervalu.


V Kraji Vysočina zároveň uspořádal nadační fond AQUAPURA ve spolupráci s dlouholetým odborným garantem doc. MUDr. Petrem Dulíčkem, Ph.D., hematologem Fakultní nemocnice Hradec Králové, další ze svých osvětově vzdělávacích přednášek, které pravidelně pořádá pro studenty středních škol a širokou veřejnost na téma tromboembolická nemoc. Setkání se zúčastnilo přes 70 studentů Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické ve Žďáře nad Sázavou.

Tisková zpráva ZDE

Podívejte se na reportáž ZDE

CoaguChek

Aktuality

DEN s Trombózou

27. 9. 2019
Den 13. října je známý jako Světový den trombózy. V rámci osvětové činnosti Nadačního fondu Aquapura bychom Vás rádi pozvali na Den s Trombozou, který se bude konat 14.10.2019 v Aupark Hradec Králové. Dozvíte se vše o tromboembolické nemoci, od prevence až po rady jak prožít co nejsnazší život s touto nemocí. Akce je zdarma a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!

Charitativní golfový turnaj 2019

2. 9. 2019
28.8.2019 se konal v Golf resortu Kunětická hora 8. ročník charitativního golfového turnaje NF Aquapura
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí