„Život je o každém okamžiku…“

Osvětová přednáška v Pardubicích

Datum zveřejnění: 9. 3. 2016

V prostorách Střední zdravotnické školy v Pardubicích uspořádal nadační fond AQUAPURA osvětovou přednášku na téma poruchy srážlivosti krve, tromboembolie a Leidenská mutace krve. Setkání se zúčastnilo téměř 40 studentů třetích ročníků.

Přednášejícím byl odborný garant nadačního fondu AQUAPURA, lékař IV. Interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové doc. MUDr. Petr Dulíček, Ph.D.
Nadační fond AQUAPURA pořádá osvětové přednášky pro studenty středních škol, gymnázií, ale také pro širokou veřejnost především pro seniory třetím rokem a v této činnosti pokračuje i v roce 2016 se zaměřením na studenty středních zdravotnických škol.

Podívejte se na reportáž z přednášky ZDE
CoaguChek

Aktuality

DEN s Trombózou

27. 9. 2019
Den 13. října je známý jako Světový den trombózy. V rámci osvětové činnosti Nadačního fondu Aquapura bychom Vás rádi pozvali na Den s Trombozou, který se bude konat 14.10.2019 v Aupark Hradec Králové. Dozvíte se vše o tromboembolické nemoci, od prevence až po rady jak prožít co nejsnazší život s touto nemocí. Akce je zdarma a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!

Charitativní golfový turnaj 2019

2. 9. 2019
28.8.2019 se konal v Golf resortu Kunětická hora 8. ročník charitativního golfového turnaje NF Aquapura
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí