„Život je o každém okamžiku…“

Kontakty

20.1.2018: Novou tajemnicí Nadačního fondu AQUAPURA je Adéla Vágnerová. Adéla pochází z Rychnova nad Kněžnou, kde absolvovala gymnázium F.M.Pelcla.

Po maturitě získala praxi na několika zahraničních stážích, kde se zdokonalovala v anglickém a německém jazyce. V současné době studuje pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, kde letos končí bakalářské studium. Jako další obor vzdělání si zvolila marketingovou komunikaci.

Adéla je již od malička milovnice všech sportů, stejně tak zdravého životního stylu. Kromě lyžování, které sama jako instruktorka aktivně vyučuje, vede řadu lekcí pro ženy v oblasti cvičení a zdravé výživy. Pokud jde o sport, aktuálně se věnuje kondiční přípravě malých hokejistů HCRK.

Kromě běžného provozu nadačního fondu, kterému se Adéla bude věnovat především, by ráda dostala mezi širokou veřejnost myšlenku zdravého životního stylu, důležitosti pohybu a prevence proti onemocnění.

 

Kontaktní e-mail: info@aquapura.cz

Jak můžete podpořit nadační fond AQUAPURA:

Bankovním převodem
Číslo účtu pro příspěvky na základě uzavřené smlouvy: 246 101 055 / 0300, ČSOB.

Poštovní poukázkou
Do poštovní poukázky je třeba vyplnit tyto údaje o nadačním fondu:
AQUAPURA, nadační fond, Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, IČ: 288 14 657 Bankovní spojení: 246 101 055 / 0300, ČSOB.

Vážení dárci, sponzoři a partneři nadačního fondu AQUAPURA, děkujeme Vám za podporu činnosti nadačního fondu. Velmi si vážíme Vaší přízně a důvěry. Děkujeme, že s námi pomáháte lidem v těžkých životních situacích.

Podrobné informace o způsobech, jakými lze podpořit nadační fond AQUAPURA, naleznete ZDE
Děkujeme Vám.
 


Aktuality

Vánoční dárek pro pacienty nemocnice v Pardubicích

29. 12. 2017
Před koncem roku 2017 daroval nadační fond AQUAPURA dva lékařské přístroje k měření INR u pacientů na antikoagulační léčbě Nemocnici Pardubického kraje a.s. Přístroje v hodnotě 49 370 Kč včetně testovacích proužků, které umožní téměř 100 vyšetření zdarma, budou sloužit na kardiologickém oddělení a na oddělení úrazové chirurgie.

PF 2018

20. 12. 2017
Milí příznivci nadačního fondu AQUAPURA, přejeme Vám šťastné a radostné Vánoce. V novém roce 2018 ať Vás provází pevné zdraví. Děkujeme Vám za laskavou pomoc lidem s poruchou srážlivosti krve. Pavel a Monika Staňkovi zakladatelé nadačního fondu AQUAPURA
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí