„Život je o každém okamžiku…“

Kontakty

20.1.2018: Novou tajemnicí Nadačního fondu AQUAPURA je Adéla Vágnerová. Adéla pochází z Rychnova nad Kněžnou, kde absolvovala gymnázium F.M.Pelcla.

Po maturitě získala praxi na několika zahraničních stážích, kde se zdokonalovala v anglickém a německém jazyce. V současné době studuje pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, kde letos končí bakalářské studium. Jako další obor vzdělání si zvolila marketingovou komunikaci.

Adéla je již od malička milovnice všech sportů, stejně tak zdravého životního stylu. Kromě lyžování, které sama jako instruktorka aktivně vyučuje, vede řadu lekcí pro ženy v oblasti cvičení a zdravé výživy. Pokud jde o sport, aktuálně se věnuje kondiční přípravě malých hokejistů HCRK.

Kromě běžného provozu nadačního fondu, kterému se Adéla bude věnovat především, by ráda dostala mezi širokou veřejnost myšlenku zdravého životního stylu, důležitosti pohybu a prevence proti onemocnění.

 

Kontaktní e-mail: info@aquapura.cz

Jak můžete podpořit nadační fond AQUAPURA:

Bankovním převodem
Číslo účtu pro příspěvky na základě uzavřené smlouvy: 246 101 055 / 0300, ČSOB.

Poštovní poukázkou
Do poštovní poukázky je třeba vyplnit tyto údaje o nadačním fondu:
AQUAPURA, nadační fond, Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, IČ: 288 14 657 Bankovní spojení: 246 101 055 / 0300, ČSOB.

Vážení dárci, sponzoři a partneři nadačního fondu AQUAPURA, děkujeme Vám za podporu činnosti nadačního fondu. Velmi si vážíme Vaší přízně a důvěry. Děkujeme, že s námi pomáháte lidem v těžkých životních situacích.

Podrobné informace o způsobech, jakými lze podpořit nadační fond AQUAPURA, naleznete ZDE
Děkujeme Vám.
 


Aktuality

Sportuj s NF Aquapura

24. 3. 2019
Letos pořádáme již 8. ročník tradiční charitativní akce Nadačního fondu Aquapura. Ve spolupráci s našimi partnery jsme letos klasický běžecký závod rozšířili o další sportovní aktivity.

Dar pro Úrazovou nemocnici v Brně

21. 3. 2019
Ve čtvrtek 21.3. jsme darovali 3 přístroje na měření INR včetně příslušenství do Úrazové nemocnice v Brně. Dar předal osobně zakladatel Nadačního fondu Aquapura JUDr. Pavel Staněk do rukou primáře a náměstka pro léčebně-prev. péči MUDr. Radima Kyzlinka a ředitele Ing. Zdeňka Buštíka, MBA.
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí