„Život je o každém okamžiku…“

Tiskové zprávy

Nadační fond AQUAPURA ve spolupráci se svými podporovateli předal věcný dar Domovu pro matky s dětmi Hradec Králové a Městskému azylovému domu pro ženy a matky s dětmi Pardubice. Ke klientkám těchto zařízení se dostalo nové ložní povlečení, ručníky a drogerie za téměř 35 000 Kč.
Dva azylové domy pro matky s dětmi převzaly věcné dary

Nadační fond AQUAPURA získal díky 5. charitativnímu golfovému turnaji pořádaném na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora 23. 8. 2016 výtěžek ze startovného ve výši 122 400 Kč.
Výtěžek golfového turnaje pomůže pacientům s poruchou srážlivosti krve

Nadační fond AQUAPURA daroval Fakultní nemocnici Hradec Králové zdravotnický materiál v hodnotě 30 625 Kč.
Zahrnuje i speciální testovací proužky ke stanovení hodnot INR srážlivosti krve u pacientů na antikoagulační terapii a pokryje až 288 vyšetření. Dar byl předán v rámci 4. ročníku charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA.
Běh na pomoc pacientům s tromboembolií a dar pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Dva lékařské přístroje včetně testovacích proužků v celkové hodnotě 54 888 Kč získala od nadačního fondu AQUAPURA Nemocnice Nové Město na Moravě pro pacienty oddělení klinických laboratoří a transfúzní služby (OKLT).
V Kraji Vysočina zároveň uspořádal nadační fond AQUAPURA další ze svých přednášek na téma tromboembolická nemoc. Setkání se zúčastnilo přes 70 studentů Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické ve Žďáře nad Sázavou.
Nemocnice Nové Město na Moravě převzala lékařské vybavení

Nadační fond AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových ve spolupráci s Golf & Spa Kunětická Hora uspořádal ve středu 19. srpna 2015 charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek byl věnován na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve, tzv. tromboembolickou nemocí. Zároveň předal nové lékařské přístroje, které slouží k monitorování stavu srážlivosti krve pacientů s tromboembolií podstupujícím antikoagulační léčbu. Celkem čtyři nové přístroje včetně testovacích proužků převzali lékaři z Krajské nemocnice Liberec a.s. a Fakultní nemocnice Olomouc.
Golfisté již počtvrté přispěli na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

V Hradci Králové se uskutečnil 3. ročník charitativního běhu, jehož cílem je upozornit na problematiku poruch srážlivosti krve. Výtěžek ze startovného ve výši 14 300 Kč je věnován nadačnímu fondu AQUAPURA, který jako jediná nezisková organizace v České republice pátým rokem pomáhá pacientům, kteří trpí poruchou srážlivosti krve, tak zvanou tromboembolickou nemocí. Charitativní běh se konal v pátek 22. května 2015 od 18 hodin u TJ Sokol Hradec Králové v rámci XXII. ČESKO-SLOVENSKÉ konference o trombóze a hemostáze.

3. Charitativní běh na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

Na podporu nadačního fondu AQUAPURA se v resortu Golf & Spa Kunětická Hora konal 20. srpna 2014 tradiční charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek je určen na zvýšení kvality péče o pacienty s tromboembolickou nemocí. Akce se zúčastnilo téměř 70 golfistů, díky kterým získal nadační fond AQUAPURA částku 85 400 Kč. Nadační fond podpořila také golfová profesionálka Lucie Hinnerová a tenisová legenda Karel Nováček.
Golfisté přispěli částkou 85 400 Kč na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

Nadační fond AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových za tři roky své dosavadní činnosti zakoupil a daroval Fakultní nemocnici Hradec Králové lékařské přístroje a laboratorní vybavení za více než půl milionu korun. Dalších 14 lékařských přístrojů a zdravotnický materiál v hodnotě téměř 300 000 Kč daroval oblastním nemocnicím v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Nadační fond AQUAPURA pomáhá také mimo oblast zdravotnictví, kde věnoval více než 100 000 Kč především na pomoc ohroženým dětem.
AQUAPURA, nadační fond, oslavil své 3. výročí darem nových přístrojů 3 nemocnicím

AQUAPURA, nadační fond Pavla a Moniky Staňkových, tři roky podporuje Fakultní nemocnici Hradec Králové. Především pomáhá pacientům, kteří trpí poruchou srážlivosti krve, tzv. tromboembolickou nemocí. Na jejich pomoc dosud zakoupil a daroval Fakultní nemocnici Hradec Králové lékařské přístroje a laboratorní materiál v hodnotě 420 997 Kč.

AQUAPURA, nadační fond, pomohl Fakultní nemocnici Hradec Králové částkou 420 997 Kč

V golfovém resortu Golf & Spa Kunětická Hora se ve středu 28. srpna 2013 konal 2. ročník charitativního golfového turnaje nadačního fondu AQUAPURA. Celý výtěžek turnaje ve výši 50 100 Kč je určen na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve. Golfový turnaj nadačního fondu AQUAPURA si nenechalo ujít více než 50 golfistů. Oproti prvnímu ročníku byla účast dvojnásobná.
2. ročník charitativního golfového turnaje vynesl 50 100 Kč

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 18)
 |<  < 1 - 2  >  >| 

Aktuality

Cestou k moři nezapomínejte na prevenci tromboembolie

19. 7. 2017
Onemocnění bývá označováno jako tzv. syndrom turistické třídy. Dlouhodobé sezení v autě, autobuse nebo v letadle může způsobit zdravotní komplikace.

Zveme Vás na 6. ročník charitativního golfového turnaje

30. 6. 2017
Nadační fond AQUAPURA Vás zve na 6. charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek bude věnován na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve. Turnaj se koná 30. srpna 2017 v resortu Golf & Spa Kunětická Hora. Registrace hráčů je zahájena, proto neváhejte a přihlaste se. Děkujeme a těšíme se na Vás :)
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí