„Život je o každém okamžiku…“

Tiskové zprávy


Před koncem roku 2017 daroval nadační fond AQUAPURA dva lékařské přístroje k měření INR u pacientů na antikoagulační léčbě Nemocnici Pardubického kraje a.s. Přístroje v hodnotě 49 370 Kč včetně testovacích proužků, které umožní téměř 100 vyšetření zdarma, budou sloužit na kardiologickém oddělení a na oddělení úrazové chirurgie.
Péči o nemocné se srážlivostí krve v Pardubické nemocnici zkvalitní  dar od nadačního fondu AQUAPURA

Devět desítek golfistů se sešlo na mistrovském 18jamkovém hřišti resortu Golf & Spa Kunětická Hora, aby přispěli na pomoc pacientům, kteří se léčí s poruchou srážlivosti krve. Výtěžek turnaje i souběžně pořádané golfové akademie ve výši 126 900 Kč převzali zakladatelé nadačního fondu AQUAPURA Pavel a Monika Staňkovi.
Golfisté podpořili nadační fond AQUAPURA

Nadační fond AQUAPURA ve spolupráci se svými podporovateli předal věcný dar Domovu pro matky s dětmi Hradec Králové a Městskému azylovému domu pro ženy a matky s dětmi Pardubice. Ke klientkám těchto zařízení se dostalo nové ložní povlečení, ručníky a drogerie za téměř 35 000 Kč.
Dva azylové domy pro matky s dětmi převzaly věcné dary

Nadační fond AQUAPURA získal díky 5. charitativnímu golfovému turnaji pořádaném na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora 23. 8. 2016 výtěžek ze startovného ve výši 122 400 Kč.
Výtěžek golfového turnaje pomůže pacientům s poruchou srážlivosti krve

Nadační fond AQUAPURA daroval Fakultní nemocnici Hradec Králové zdravotnický materiál v hodnotě 30 625 Kč.
Zahrnuje i speciální testovací proužky ke stanovení hodnot INR srážlivosti krve u pacientů na antikoagulační terapii a pokryje až 288 vyšetření. Dar byl předán v rámci 4. ročníku charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA.
Běh na pomoc pacientům s tromboembolií a dar pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Dva lékařské přístroje včetně testovacích proužků v celkové hodnotě 54 888 Kč získala od nadačního fondu AQUAPURA Nemocnice Nové Město na Moravě pro pacienty oddělení klinických laboratoří a transfúzní služby (OKLT).
V Kraji Vysočina zároveň uspořádal nadační fond AQUAPURA další ze svých přednášek na téma tromboembolická nemoc. Setkání se zúčastnilo přes 70 studentů Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické ve Žďáře nad Sázavou.
Nemocnice Nové Město na Moravě převzala lékařské vybavení

Nadační fond AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových ve spolupráci s Golf & Spa Kunětická Hora uspořádal ve středu 19. srpna 2015 charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek byl věnován na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve, tzv. tromboembolickou nemocí. Zároveň předal nové lékařské přístroje, které slouží k monitorování stavu srážlivosti krve pacientů s tromboembolií podstupujícím antikoagulační léčbu. Celkem čtyři nové přístroje včetně testovacích proužků převzali lékaři z Krajské nemocnice Liberec a.s. a Fakultní nemocnice Olomouc.
Golfisté již počtvrté přispěli na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

V Hradci Králové se uskutečnil 3. ročník charitativního běhu, jehož cílem je upozornit na problematiku poruch srážlivosti krve. Výtěžek ze startovného ve výši 14 300 Kč je věnován nadačnímu fondu AQUAPURA, který jako jediná nezisková organizace v České republice pátým rokem pomáhá pacientům, kteří trpí poruchou srážlivosti krve, tak zvanou tromboembolickou nemocí. Charitativní běh se konal v pátek 22. května 2015 od 18 hodin u TJ Sokol Hradec Králové v rámci XXII. ČESKO-SLOVENSKÉ konference o trombóze a hemostáze.

3. Charitativní běh na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

Na podporu nadačního fondu AQUAPURA se v resortu Golf & Spa Kunětická Hora konal 20. srpna 2014 tradiční charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek je určen na zvýšení kvality péče o pacienty s tromboembolickou nemocí. Akce se zúčastnilo téměř 70 golfistů, díky kterým získal nadační fond AQUAPURA částku 85 400 Kč. Nadační fond podpořila také golfová profesionálka Lucie Hinnerová a tenisová legenda Karel Nováček.
Golfisté přispěli částkou 85 400 Kč na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve

Nadační fond AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových za tři roky své dosavadní činnosti zakoupil a daroval Fakultní nemocnici Hradec Králové lékařské přístroje a laboratorní vybavení za více než půl milionu korun. Dalších 14 lékařských přístrojů a zdravotnický materiál v hodnotě téměř 300 000 Kč daroval oblastním nemocnicím v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Nadační fond AQUAPURA pomáhá také mimo oblast zdravotnictví, kde věnoval více než 100 000 Kč především na pomoc ohroženým dětem.
AQUAPURA, nadační fond, oslavil své 3. výročí darem nových přístrojů 3 nemocnicím

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 20)
 |<  < 1 - 2  >  >| 
CoaguChek

Aktuality

DEN s Trombózou

27. 9. 2019
Den 13. října je známý jako Světový den trombózy. V rámci osvětové činnosti Nadačního fondu Aquapura bychom Vás rádi pozvali na Den s Trombozou, který se bude konat 14.10.2019 v Aupark Hradec Králové. Dozvíte se vše o tromboembolické nemoci, od prevence až po rady jak prožít co nejsnazší život s touto nemocí. Akce je zdarma a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!

Charitativní golfový turnaj 2019

2. 9. 2019
28.8.2019 se konal v Golf resortu Kunětická hora 8. ročník charitativního golfového turnaje NF Aquapura
» archiv aktualit
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí